Kto sme 

Rodinná chovná stanica Austrálskych labradoodlov 

Vitajte na stránkach našej rodinnej chovnej stanice austrálskych labradoodlov, kde vášeň pre toto úžasné plemeno prechádza každým aspektom nášho chovu. Naším cieľom je chovať zdravé, šťastné a dobre socializované šteniatka, ktoré sa stanú láskyplnými členmi rodín.


V chovnej stanici Taffy doodles je zakorenená láska a porozumení potrieb austrálskych labradoodlov. Naša filozofia spočíva v etickom chove a zabezpečení, aby každé šteniatko malo najlepší možný štart do života. Psy sú súčasťou rodiny a žijú s nami v našom domove, kde majú neustály prístup kláske a starostlivosti.

Každé šteniatko odchádzajúce z našej chovnej stanice je výsledkom starostlivo premysleného chovného plánu, ktorý zdôrazňuje zdravie, temperament a krásu plemena. Používame len zdravotne testovaných rodičov, aby sme zabezpečili, že šteniatka majú najlepšie šance na dlhý a zdravý život.

Chovná stanica Taffy doodles sa zaviazala k podpore každého šteniatka a jeho novej rodiny po celý život psa. Poskytujeme celoživotnú podporu a rady, ako aj užitočné informácie o výchove, tréningu a starostlivosti o vášho nového člena rodiny.

Pozývame vás, aby ste sa stali súčasťou našej rastúcej rodiny milovníkov austrálskych labradoodlov a zažili radosti, ktoré prináša život s týmto úžasným, nádherným, inteligentným a láskavým plemenom. Či už hľadáte spoločníka, asistenčného psa alebo len dôverného  priateľa, veríme, že austrálsky labradoodle je dokonalou voľbou pre každú rodinu či jednotlivca.